У день Дніпра в Кременчуці провели природоохоронну акцію


6 липня, у Міжнародний день Дніпра, провели природоохоронну акцію з упорядкування узбережжя Дніпра та островів Зелений, Шаламай і Динька. Об этом сообщает babam-net.in.ua со ссылкой на СМИ.

Участь в екологічно-просвітницькому заході взяли представники міської влади, науковці та студенти КНУ ім. М. Остроградського, колективи КП «Ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні» і КУ «Рятувально-водолазна станція», члени громадських організацій, чиї зусилля спрямовані на захист природи. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначив, що в місті Кременчуці, яке стоїть на Дніпрі та поділяється ним на два береги, питання збереження ріки є актуальним. На меті акції не лише прибирання берегової смуги та зробити Дніпро найчистішою річкою в Європі, а й подарувати місцевим мешканцям та гостям міста чистий, гарний, незабутній і комфортний літній відпочинок. В останні роки подібні природоохоронні заходи організовуються постійно. До них долучається все більше кременчужан, які бажають привернути увагу суспільства до екологічних проблем.

Цьогорічною акцією її учасники вкотре продемонстрували прагнення громади жити в чистому та здоровому довкіллі. Під час прибирання узбережжя Дніпра та островів прихильники чистого довкілля проводили роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил відпочинку на природі з відпочивальниками. Лише на Шаламаї учасники акції назбирали 12 мішків об’ємом 100 л пластику та скла.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-den-dnipra-v-kremenchutsi-provely-pryrodookhoronnu-aktsiiu/”

ТОП новости

Вход