Засудженого за переписку в соцмережі кримчанина етапували в РФ

<p>Засуджений до шести років ув’язнення житель Євпаторії Євген Каракашев Об этом сообщает <a href=mediasat.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Засудженого за переписку в соцмережі кримчанина етапували в РФ">

Засуджений до шести років ув’язнення житель Євпаторії Євген Каракашев

Фото: Крим.Реалії
Каракашева помістили в колонію №3 селища Кам’янка Кабардино-Балкарської республіки РФ


Засудженого до шести років ув’язнення за переписку в соцмережі «ВКонтакте» жителя Євпаторії Євгена Каракашева етапували з окупованого Криму до Росії.


Про це повідомляє проєкт «Ґрати» із посиланням на родичів засудженого.


«Каракашева, засудженого російським судом до шести років позбавлення волі за обвинуваченням у публічних закликах до терористичної діяльності в переписці у «ВКонтакте», етаповано в колонію в Кабардино-Балкарії», — йдеться в повідомленні.


Зазначається, що Каракашева помістили в колонію №3 селища Кам’янка Чегемського району Кабардино-Балкарської республіки РФ ще 19 вересня, але відомо про це стало тільки зараз.


Нагадаємо, навесні Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив Євгенія Каракашева до шести років позбавлення волі у справі про «заклики до тероризму» в інтернеті.


До слова, засуджених у «справі українських диверсантів» політв’язнів Олексія Бессарабова і Володимира Дудку етапували з СІЗО №1 окупованого Сімферополя до Москви для розгляду апеляційної скарги на вирок.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zasudzhenogo-za-perepisku-v-socmerezhi-krimchanina-etapuvali-v-rf-630460.html”

ТОП новости

Вход